„Банско” би „Пирин” (Разлог) в дербито

Събота, 12 Февруари 2011 19:00 | | размер на шрифта намалете шрифта намалете шрифта увеличете размера на шрифта увеличете размера на шрифта Печат | Е-мейл | 0 Добави коментар

Оценете тази статия
(0 гласа)

Отборът на „Банско” победи „Пирин” (Разлог) с 3:1 в очакваната с голям интерес футболна контрола. Тя се игра в село Вълково. „Банско” поведе в резултата с дежурното попадение на Борислав Хаязуров. В 30-ата минута Иван Топузов от „Банско” получи директен червен картон, след като извърши нарушение като последен в отбраната.

Двамата треньори обаче се бяха договорили и вместо него в игра влезе Георги Ангелов. В началото на второто полувреме Златко Богоев изравни резултата. Той вкара два гола и в сряда при победата на „Пирин” (Разлог) над „Септември” (Симитли) с 4:2. С два гола на Давид Гълъбов обаче „Банско” спечели победата. С тази контрола приключи и подготвителният лагер за отбора на Войн Войнов в Сандански. Почти сигурно юношата на ЦСКА Димитър Коларов ще остане в отбора, след като бе одобрен от наставника. През следващата седмица Банско” играе на 16-ти, сряда, с „Германея”, а „Пирин” (Разлог) ще играе с „Пирин” (Благоевград) още една проверка. Следващата неделя започва шампионатът в Югозападната „В” група.

Източник: E79 News