Пирин разби Левски в Разлог с 3:0 гейма Избрана

Събота, 29 Януари 2011 20:32 | | размер на шрифта намалете шрифта намалете шрифта увеличете размера на шрифта увеличете размера на шрифта Печат | Е-мейл | 0 Добави коментар

Оценете тази статия
(0 гласа)

pirinbalВолейболистите на Пирин Балканстрой постигнаха 12-та победа в Суперлигата на България, след като победиха вкъщи Левски Волей с 3:0 (25:23, 25:16, 25:23) в последен мач от 13-ия кръг, игран тази вечер в зала "Септември" в Разлог.

За домакините отново не игра опитният Костадин Стойков, който все още прави лечебни процедури. Младите волейболисти на "сините" се опитаха да се противопоставят на опитния си съперник, като в първият и третият гейм успяха да докарат главоболия на домакините. В крайна сметка обаче силите им стигаха само да партнират успешно до финалните минути, когато разложчани си взимаха геймовете.

По този начин възпитаниците на Мирослав Живков останаха на 2-ро място във временното класиране с 37 точки, но и с два мача по-малко от лидера ЦСКА, а "сините" запазиха 8-мо си място с 15 точки. В следващия кръг Пирин почива, след като мача им с "червените" бе отложен, докато Левски приема Марек Юнион Ивкони. Двубоят е следващия петък (4 февруари) от 17:30 и ще бъде предаван пряко по BNT World.

Последно променена на Събота, 29 Януари 2011 20:36