Левски започна с годината 4:0

Четвъртък, 27 Януари 2011 12:52 | | размер на шрифта намалете шрифта намалете шрифта увеличете размера на шрифта увеличете размера на шрифта Печат | Е-мейл | 0 Добави коментар

Оценете тази статия
(0 гласа)

Левски победи ударно Етникос Александруполис с 4:0 в първата си контролна среща за 2011 година. Точни за Левски бяха Гара Дембеле, Владимир Гаджев от дузпа, Александър Киров и Мирослав Антонов. Освен това играчите на Ясен Петров на два пъти удряха и гредите срещу четвъртодивизионния гръцки тим.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на легендарния нападател на Левски Кирил Миланов, който почина на 62-годишна възраст във вторник. Над 100 фенове на Левски наблюдаваха мача. Почти цялата публика на стадиона в Александруполис бе съставена от симпатизанти на сините. В титулярния състава на Левски за първата контролна среща за годината впечатление направиха имената на двамата юношите Христо Стамболийски и Иван Горанов, а по-късно в игра се появиха още три от надеждите на синята школа – Тодор Чаворски, Христо Попадиин и Жак Коен.

Ясен Петров заложи на две различни 11-орки през двете полувремена, като пусна на терена и трима вратари – Божидар Митрев, Кирил Акалски и Пламен Илиев. Промените обаче не повлияха на играта и Левски перманентно бе по-добрият тим в мача и не допусна нито едно сериозно положение пред своята врата.