ПИРИН (Разлог) победи СЛАВИЯ с 1:0

Сряда, 26 Януари 2011 12:53 | | размер на шрифта намалете шрифта намалете шрифта увеличете размера на шрифта увеличете размера на шрифта Печат | Е-мейл | 0 Добави коментар

Оценете тази статия
(0 гласа)

Отборът на Пирин (Разлог) победи Славия с 1:0 в Сандански. По този начин отборът на треньора Иван Стойчев спечели изключително престижна победа на градския стадион в Сандански. Символичните гости играха надъхано през целия мач, но пропуски направиха Тодор Пандев в 6-ата и Асен Георгиев в 22-ата минута. Пропуски за белите пък направиха Радослав Димитров и Георги Христов, който от 5 метра не успя да улучи вратата. В самия край на полувремето главният съдия Иван Бабанов подмина по едно нарушение и в двете наказателни полета, показвайки еднакъв критерий. Все пак в 83-ата минута той нямаше как да не отсъди дузпа за Пирин (Разлог), след както вратарят Зарев фаулира Фикиин. От бялата точка Тодор Пандев вкара победния гол за своя отбор. Две минути преди края на мача Данило пропусна да изравни за „Славия”. Пирин (Разлог) продължава с добрите игри в контролите, след като в петък завърши наравно 1:1 с Пирин (Благоевград).

Последно променена на Сряда, 26 Януари 2011 12:59